Dedykowane aplikacje internetowe

Chcesz usprawnić procesy w Twojej firmie? Opowiedz nam o tym, a stworzymy oprogramowanie idealnie dopasowane do potrzeb Twojego biznesu!

W dobie postępującej cyfryzacji i intensywnego rozwoju technologicznego nie warto być offline. Nieograniczony dostęp do Internetu z poziomu wszystkich urządzeń daje nam nieporównywalne możliwości w zakresie automatyzacji procesów i bieżącego reagowania na to, co naprawdę ważne.

W Ermlab Software wiemy o tym doskonale. Od ponad 5 lat pomagamy firmom wejść na wyższy stopień profesjonalizacji poprzez tworzenie spersonalizowanych aplikacji webowych, czyli systemów, które działają bezpośrednio w przeglądarce internetowej.

Co zyskujesz, decydując się na aplikacje webowe?

Indywidualność

Autorski system zaprojektowany specjalne dla Ciebie tak, by współgrał z charakterystyką Twojej firmy i rozwiązywały realne problemy

Integrację

Z innymi systemami lub usługami, z których korzystasz, np. ze stroną internetową, e-sklepem czy obsługiwanym systemem płatności (funkcja dodatkowego interfejsu)

Bezpieczeństwo

Od pełnego szyfrowania transmisji danych z serwera, przez  zabezpieczenia serwerów, po dodatkowe kanały autoryzacji (np. przez SMS)

Skalowalność

Nasze systemy zawsze pracują wydajnie – niezależnie od rosnącej liczby użytkowników czy zwiększającej się obiętości przetwarzanych danych.

Utrzymanie i moderację

Aktualizacje pojawiają się na serwerze, bez udziału użytkowników aplikacji. Możemy zająć się dla Ciebie całością prac nad utrzymaniem systemu.

Systemy płatności

Integracja z najpopularniejszymi systemami płatnościami online (PayU, Dotpay, PayPal) oraz akceptacja płatności kartami kredytowymi (PCI DSS)

Co robimy?

 • systemy zarządzania rezerwacjami, zamówieniami itd.,
 • systemy zarządzania klientami (CRM),
 • bezpieczne systemy płatności,
 • instalacja i konfiguracja serwera do streamingu audio/video,
 • integrację poprzez API z zewnętrznymi systemami,
 • dedykowane konfiguratory, aranżatory, kalkulatory,
 • aplikacje konkursowe i eventowe,
 • boty i crawlery,
 • platformy e-learningowe,
 • interfejsy baz danych,
 • porównywarki produktów i wiele, wiele innych.

Do tworzenia aplikacji webowych wykorzystujemy:

Nasze aplikacje webowe to rozwiązania szyte na miarę, w pełni dopasowane do potrzeb klientów. Do ich tworzenia wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, by dostarczać pełen zakres rozwiązań opartych na sieci internetowej.

Zaufali nam

Co inni sądzą o pracy z nami?

 

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, o co najczęściej pytają nas klienci.

 

Ile kosztuje stworzenie aplikacji webowej?

Koszt stworzenia aplikacji webowej zależy od funkcjonalności, które ma oferować użytkownikom, od wspieranych platform i innych czynników, tj. np. zaprogramowania dodatkowego API do komunikacji aplikacji z backendem, stworzenie nietypowego UI i kosztów graficznych. Zwykle ceny wynoszą od 5 tys. zł do 300 tys. zł.

Ile czasu zajmuje stworzenie aplikacji webowej?

Wszystko zależy od stopnia zaawansowania aplikacji. Prace nad prostą aplikacją mogą zająć około miesiąca, a na przygotowanie bardziej zaawansowanego systemu, z wieloma różnorodnymi funcjonalnościami niekiedy potrzeba nawet roku.

Jak wygląda proces tworzenia aplikacji internetowej?

Proces ten rozpoczyna się od przygotowania mockupów, następnie wspólnie ustalamy zakres funkcjonalności. Całość prac rozłożona prowadzona jest zgodnie z przyjętym wcześniej harmonogramem, który podzielony jest na etapy. W każdym z etapów prac wykorzystujemy agile, korzystamy też z metodologii lean startup. Podstawą współpracy jest bieżąca komunikacja z klientem (w systemie sprintów i częstych spotkań). By przebiegała ona sprawnie, tworzymy oddzielny kanał do komunikacji (najczęściej poprzez nasz wewnętrzny komunikator, gdzie tworzymy czat dedykowany do projektu). Dostęp do tego kanału ma zarówno project manager, jak i wszyscy programiści zaangażowani w prace nad aplikacją.

Czy aplikację zobaczę dopiero po zakończeniu projektu?

Nie. Tworzone przez nas aplikacje stawiamy zawsze na serwerze testowym, na którym każda dokonywana przez nas zmiana jest od razu widoczna (continous integration/delivery).

Czy aplikacje webowe są objęte gwarancją?

Tak. Na nasze aplikacje zawsze udzielamy gwarancji. W zależności od stopnia zaawansowania projektu okres gwarancyjny wynosi zwykle od 3 do 12 miesięcy.

Co wchodzi w zakres gwarancji aplikacji webowej?

W zakres gwarancji wchodzą wszystkie ewentualne błędy działania i logiki systemu.

Czy aplikacje webowe objęte są opieką pogwarancyjną?

Kończąc pracę nad projektem, dajemy klientom mozliwość podpisania umowy serwisowej na poprawki i dalszy rozwój. Umowa taka ma zwykle postać ryczałtu miesieczniego (od 1000 zł).

Czy aplikacje webowe są zgodne z RODO?

W przypadku aplikacji przetwarzających lub gromadzących dane osobowe każdorazowo podpisujemy umowę o przetwarzniu danych osobowych.

Czy dane w aplikacjach webowych są bezpieczne?

Dane wprowadzane do aplikacji webowych przechowywane są na zewnętrznych serwerach. Producenci aplikacji – firmy software’owe – dokładają najwyższych starań, by zagwarantować ich pełne bezpieczeństwo. W tym celu wykorzystują odpowiednie szyfrowanie czy tworzą kopie danych.

Dowiedz się więcej

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Masz pytania lub wątpliwości? A może potrzebujesz wsparcia w innym zakresie? Kliknij i sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Piotr Pankiewicz
Business Development Manager

+48 536 030 696

ppankiewicz@ermlab.com