Poznaj naszą firmę

Poznaj nasz zespół

 • dr Krzysztof Sopyła Prezes zarządu

  Współzałożyciel firmy i prezes zarządu. Pasjonat uczenia maszynowego łączący wiedzę akademicką z wieloletnią praktyką programisty (Python, .NET) i architekta. Codziennie z rana pływa, jeździ na rowerze lub biega.

 • dr inż. Przemysław Górecki Wiceprezes Zarządu

  Współzałożyciel firmy i wiceprezes zarządu. Analityk, projektant i programista z kilkunastoletnim stażem. Zapalony twórca aplikacji Meteor.js. Po pracy naprawia swój motocykl lub nim jeździ – mniej więcej w proporcjach 1:1.

 • Tomasz Wiśniewski Starszy Programista

  Certyfikowany programista Xamarin, .NET oraz entuzjasta technologii mobilnych. Twórca systemów backendowych opartych na technologiach open-source: Python, Rabbit MQ i Mongo DB. Po godzinach rozwija własne aplikacje.

 • Mateusz Nowotka Starszy Programista

  Programista .NET i rozwiązań mobilnych w technologii Xamarin. Perfekcjonista ceniący ładny i funkcjonalny interfejs użytkownika. Zanim coś zaprogramuje zastanowi się czy użytkownik będzie wiedział jak tej funkcjonalności użyć.

 • Szymon Darmofał Programista

  Programista Python, PHP oraz JavaScript. Na co dzień pracuje przy integracjach systemów poprzez API, głównie związanych z branżą kurierską. Ma niezwykły talent do optymalizacji zapytań bazodanowych.

 • Marcel Odya PROGRAMISTA

  Programista aplikacji w Python oraz rozwiązań webowych w frameworkach JS i PHP. Miłośnik nowych technologii, fotografii i muzyki – szczególnie dobrej. Oczekuje nadejścia ery informatyki kwantowej.

 • Szymon Płotka STAŻYSTA

  Programista Python, inżynier biomedyczny, pasjonat zastosowań informatyki w medycynie. Zajmuje się uczeniem maszynowym, głębokimi sieciami neuronowymi oraz wizją komputerową. Czynnie uprawiam wszelaki sport.

 • Łukasz Wolak
  Łukasz Wolak Programista

  Programista Python oraz JavaScript, twórca serwisów REST API opartych na Django Rest Framework z wykorzystaniem open-source’owych baz danych. Każdy projekt rozpoczyna od zestawienia kompletnego pipeline’a CI/CD.

Kontakt

Zadzwoń lub wyślij nam e-mail. Z chęcią przedyskutujemy z Tobą możliwe opcje pomocy przy Twoim projekcie.

Email

office@ermlab.com
formularz kontaktowy

Adres

ul.Trylińskiego 16
10-683 Olsztyn
NIP: 7393868502

Telefon

+48 533 979 363