14

Napędza nas wiedza

Wierzymy, że nowoczesna technologia może być znaczącym wsparciem dla rozwoju firmy. Automatyzacja procesów, wdrożenie rozwiązań związanych z algorytmami sztucznej inteligencji czy uczenia maszynowego to realna szansa na uwolnienie nas od monotonnej pracy.

Wierzymy, że metodologia lean start-up to nie tylko innowacyjny tryb pracy, lecz przede wszystkim rozsądny sposób minimalizacji ryzyka i prosta droga do biznesowego sukcesu.

W Ermlab od ponad 5 lat spełniamy nasze przekonania, pomagając firmom wejść na wyższy stopień profesjonalizacji. Wykorzystując zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, tworzymy spersonalizowane rozwiązania, które rozwiązują realne problemy i znacznie usprawniają usługi i produkty.

Nasz zespół to specjaliści z wieloletnim stażem, z powodzeniem łączący praktykę z wiedzą akademicką.

 • dr Krzysztof Sopyła
  dr Krzysztof Sopyła Chief Executive Officer

  Współzałożyciel firmy i prezes zarządu. Pasjonat uczenia maszynowego łączący wiedzę akademicką z wieloletnią praktyką programisty (Python, .NET) i architekta. Codziennie z rana pływa, jeździ na rowerze lub biega.

 • dr inż. Przemysław Górecki
  dr inż. Przemysław Górecki Chief Technology Officer

  Współzałożyciel firmy i wiceprezes zarządu. Analityk, projektant i programista z kilkunastoletnim stażem. Zapalony twórca aplikacji Meteor.js. Po pracy naprawia swój motocykl lub nim jeździ – mniej więcej w proporcjach 1:1.

 • Monika Lewandowska
  Monika Lewandowska Office Manager

  Specjalista o bogatym doświadczeniu w monitorowaniu stanu finansowego i rzeczowego przedsiębiorstw. Żadne formalne wyzwanie dla niej niestraszne. W wolnym czasie chwyta chwile w obiektywie aparatu.

 • Magda Orłowska
  Magda Orłowska Office Manager

  Specjalista ds. administracji z wieloletnim doświadczeniem w zakresie organizacji pracy biura. Ekspert do spraw nadzoru finansowego przedsiębiorstw. Prywatnie miłośniczka powieści i podcastów kryminalnych.

 • dr Katarzyna Witkowska
  dr Katarzyna Witkowska PR & Marketing Manager

  Językoznawca z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie komunikacji. Specjalizuje się m.in. w marketingu internetowym, digital PR, copywritingu i media relations. Na co dzień ceni sobie mocne non-fiction i mocną kawę.

 • Piotr Pankiewicz
  Piotr Pankiewicz Business Development Manager

  Specjalista ds. sprzedaży z bogatym doświadczeniem w branży reklamowej, dóbr luksusowych, ale także FMCG czy HoReCa. Ekspert w zakresie budowania długotrwałych relacji biznesowych. Prywatnie miłośnik aktywnego wypoczynku.

 • Mateusz Nowotka Starszy Programista

  Doświadczony programista .NET i rozwiązań mobilnych w technologii Xamarin. Perfekcjonista ceniący estetyczny interfejs. Zanim coś zaprogramuje, zastanowi się, czy użytkownik będzie wiedział, jak tej funkcjonalności użyć.

 • Szymon Darmofał
  Szymon Darmofał Programista

  Programista Python z bogatym dorobkiem komercyjnym. Na co dzień pracuje przy integracjach systemów poprzez API, głównie tych, związanych z branżą kurierską. Ma niezwykły talent do optymalizacji zapytań bazodanowych.

 • Łukasz Sawaniewski
  Łukasz Sawaniewski Programista

  Programista Python i miłośnik praktycznego wykorzystania najnowszych technologii: metod NLP w medycznym wykrywaniu nieprawidłowości czy uczenia maszynowego w rozwiązywaniu problemów społecznych. Prywatnie miłośnik i kawy, i podróży.

 • Grzegorz Długokęcki
  Grzegorz Długokęcki Programista

  Programista JavaScript i wirtuoz rozwiązań front-endowych, przed którym technologie React i React Native nie mają tajemnic. Kreatywny i otwarty na innowacyjne podejścia. W wolnym czasie jeździ na nartach i zajmuje się wszystkim, co związane ze śniegiem i górami.

 • Juliusz Lewalski
  Juliusz Lewalski Programista

  Programista Python i aspirujący data scientist. Na co dzień zajmuje się też machine learning oraz REST API. Zdyscyplinowany i otwarty na rozwój i nowe wyzwania, głównie te technologiczne. Po godzinach interesuje się popkulturą i gamedevem.

 • Michał Salej
  Michał Salej Programista

  Programista Python i twórca aplikacji webowych, na co dzień pracujący przede wszystkim z wykorzystaniem Django. Kreatywny i otwarty na nowe wyzwania. Prywatnie miłośnik motoryzacji i aktywnego trybu życia oraz wierny kibic Liverpoolu.

 • Piotr Szocik
  Piotr Szocik Programista

  Programista Python zajmujący się na co dzień przede wszystkim tworzeniem aplikacji webowych z wykorzystaniem Django. Zdyscyplinowany, kreatywny i nastawiony na efekt. W wolnym czasie ceni sobie aktywny wypoczynek, podróże i… pizzę.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Zadzwoń lub wyślij nam e-mail. Z chęcią przedyskutujemy z Tobą możliwe opcje pomocy przy Twoim projekcie!

Piotr Pankiewicz | ppankiewicz@ermlab.com | +48 536 030 696

E-mail

hello@ermlab.com

Adres

ul.Trylińskiego 16
10-683 Olsztyn
NIP: 7393868502

Telefon

BIURO: +48 536 995 568
OBSŁUGA KLIENTA: +48 536 030 696