Docker, JavaScript, Mobile, Web Apps

Anecoop jest systemem wspomagającym pozyskiwanie i sprzedaż wybranych produktów.

Przygotowane rozwiązanie

Anecoop to projekt składający się z dwóch aplikacji: webowej i mobilnej. Celem systemu jest wspomaganie sprzedaży towaru z dowolnej lokalizacji. Aplikacja agreguje oferty kupna/sprzedaży w jednym miejscu, co jest wygodnym rozwiązaniem dla przedstawicieli firm.

Aplikacja internetowa jest podstawowym narzędziem do administracji, pozwala na tworzenie kont użytkowników i ustalenia rodzaju uprawnień w zależności od wykonywanej pracy. Każda z dodanych ofert jest wyświetlana w aplikacji w czasie rzeczywistym (realtime) czyli bez konieczności ciągłego odświeżania strony. Każda z ofert po ustalonym czasie przenoszona jest do archiwum pozwalając na analizę aktywności użytkownika, kategorii sprzedaży/kupna towaru, wyszukiwania po opisie dla wybranego przedziału czasowego. Aplikacja internetowa jest przystosowana do wyświetlania na specjalnym do tego przeznaczonym telewizorze ustawionym w pozycji pionowej.

Aplikacja mobilna umożliwia logowanie użytkownika z dowolnego miejsca z dostępem do internetu, a instalacja jest możliwa na trzech najpopularniejszych systemach mobilnych: Android, Windows Phone, iOS. Aplikacja komunikuje się z aplikacją internetową poprzez stworzone API. Została wykorzystana technologia głosowego wprowadzania oferty, co zwiększa wydajność i komfort pracy.

 

Wykorzysatne Technologie

Tworząc Anecoop posłużyliśmy się technologiami: